Sayfa Yükleniyor

ATSO Genel Kurul Delegeleri, TOBB 78’inci Mali Genel Kurulu’na Online Olarak Katıldı

Adiyaman Ticaret ve Sanayi Odası
16 Mayıs 2022

ATSO Genel Kurul Delegeleri, TOBB 78’inci Mali Genel Kurulu’na Online Olarak Katıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 78’inci Mali Genel Kurulu gerçekleştirildi. Elektronik ortamda online katılımla gerçekleştirilen Mali Genel Kurul’a, Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu ile ATSO TOBB Delegeleri de iştirak etti.

TOBB 78’inci Mali Genel Kurulu, Genel Kurul Delegelerinin elektronik ortamda katılımlarıyla yapıldı. Başkanlığını Necdet Takva’nın yaptığı Genel Kurul; Açılış, Saygı duruşu ve İstiklal Marşı, Film Gösterimi, Konuşmalar, Yönetim Kurulu Faaliyet Raporunun Genel Kurula sunulması,  Müzakeresi ve Oylanması, Hesapları İnceleme Komisyonu, Mevzuat Komisyonu, Ekonomik Raporu İnceleme Komisyonu, Dilekleri İnceleme Komisyonu, Avrupa Birliği Uyum Komisyonu, Dış İlişkiler Komisyonu, Vergi Komisyonu, Ekonomi Politikası Komisyonu, Basın Yayın Komisyonu’nun Sunuşları ile Dilekler ve Kapanış gündemiyle düzenlendi.

Genel Kurul'un Açış Konuşmasını TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu yaptı. Başkan Hisarcıklıoğlu’nun konuşmasının akabinde, gündem maddeleri görüşüldü, komisyon sunuşları ile oylamalar gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen Genel Kurul Toplantısına; Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu’nun yanı sıra Meclis Başkanı Abdulgani Bereket, TOBB Delegeleri Mehmet Fatih Bozkurt, Nusret Haras ve Hüseyin Turan online olarak katıldı.

Genel Kurul, dilekler ve kapanış gündeminin ardından sona erdi.

Etiketler:Atso, Haberler