Sayfa Yükleniyor

Milletvekili Toprak, ATSO’yu Ziyaret Etti

Adiyaman Ticaret ve Sanayi Odası
22 Kasım 2021

Milletvekili Toprak, ATSO’yu Ziyaret Etti

AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu ve ATSO koordinasyonunda faaliyetlerini sürdüren Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ahmet Yolcu ve icra kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

Toplantıda konuşan AK Parti Adıyaman Milletvekili ve AK Parti Genel Merkez Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Muhammed Fatih Toprak, Adıyaman insanının girişimcilik özelliğine sahip bir toplum olduğuna dikkat çekerek, ülke çapında üretime ve istihdama önemli katkılar sağladıklarını söyledi.

Adıyaman’daki genç girişimci sayısının gün be gün artığını vurgulayan Toprak, konuşmasına şöyle devam etti: “Adıyaman tarihi, kültürel değerleri ile çok önemli bir bölgedir. Bu değerler İlimizin ekonomik kalkınmasına da katkılar sağlayacak çok önemli bir unsurlardır. Ülkemizde ve İlimizde istihdamın, üretimin ve ihracatın daha fazla artması için tuttuğunu koparan girişimci insanlarımızı teşvik edecek, önlerini açacak, onları güçlendirecek pek çok düzenlemeyi hükümetimiz hayata geçirmiştir. Özellikle finansman açısından büyük kolaylıklar sağlanıyor. Genç girişimcilerimize verilen her desteğin üretim ve istihdam anlamında bir gurur tablosu olarak karşımıza çıktığını görüyoruz. Kurulumuzun Ahmet Musa Yolcu kardeşimizin başkanlığında verimli ve etkin çalışmalar yürüteceğine inanıyor ve bu anlamda her zaman yanınızda olmaya gayret göstereceğimizi ifade etmek istiyorum.”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden ATSO Başkanı Mustafa Uslu, Milletvekili Toprak’a teşekkür ederek Oda çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Ahmet Musa Yolcu ise genç girişimcilere yol gösterecek ve önlerini açacak projeler geliştirmeye gayret gösterdiklerini dile getirdi. 

Toplantıya, AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, ATSO Başkanı Mustafa Uslu, Kurul Başkanı Ahmet Musa Yolcu ve genç girişimciler katıldı.

Etiketler:Atso, Haberler