Sayfa Yükleniyor

Başkan Uslu’ya ‘Adıyaman Tanıtım Günleri’ Daveti

Adiyaman Ticaret ve Sanayi Odası
03 Kasım 2021

Başkan Uslu’ya ‘Adıyaman Tanıtım Günleri’ Daveti

Adıyamanlılar Vakfı Başkanı Ömer Özkartal, Adıyaman Dernekler Federasyonu Başkanı Hüseyin Sevinçtekin, Vakıf ve Federasyon Yöneticileri Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Uslu’yu ziyaret ederek 1-5 Aralık tarihinde İstanbul’da düzenlenecek ‘Adıyaman Tanıtım Günleri’ne davet ettiler.

Tanıtım günleriyle ilgili istişarelerin de yapıldığı ziyarete ilişkin açıklama yapan Adıyamanlılar Vakfı Başkanı Ömer Özkartal, 1-5 Aralık tarihinde İstanbul’da düzenlenecek Tanıtım günlerinde Adıyaman’ın tüm değerlerinin yer alacağını belirterek; “Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odamızın Tanıtım günlerinde yer alarak ilimizin sanayi ürünlerini sergilemenin yanında mevcut sanayi potansiyeli ile ilgili yeni yatırımcılarla bir araya gelebilecektir. Adıyaman tüm zenginlikleri ve varlıklarıyla az tanıtılmış bir ilimiz. Adıyaman başta insanı olmak üzere tüm yeraltı, yer üstü zenginliklerinin yanı sıra doğal güzellikleriyle ülkemizin nadir illerinden biridir. Ancak bu güzellikleri Türkiye’ye iyi tanıtmamamız gerekiyor. İstanbul dünyanın başkenti konumunda olması hasebiyle Adıyaman Tanıtım Günlerinin bu metropol şehirde yapmamız büyük önem taşımaktadır” dedi.

Daha Sonra konuşan Adıyaman Dernekler Federasyonu Başkanı Hüseyin Sevinçtekin ise Valilikte yapılan toplantıyı anımsatarak “Valimiz Mahmut Çuhadar başkanlığında belediye başkanlarımız, STK başkanlarımız ilgili tüm kuruluşların temsilcileriyle verimli toplantı gerçekleştirdik. Bugün de Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Mustafa Uslu’yu ziyaret ederek hem çeşitli istişarelerde bulunduk hem de tanıtım günlerine davet ettik. İnşallah 1-5 Aralık tarihinde Adıyaman’ımızın tarihini kültürü ve değerlerini hem Türkiye’de hem de uluslararası bir arena da tanıtma adına önemli bir organizasyon olacaktır. İnşallah Adıyaman her anlamda hak ettiği yere taşıyacağız. Ticaret ve Sanayi Odamız da ilimizin önemli kurumlarından bir tanesi. Tanıtım Günlerine katılarak sanayicileri ve üyelerini temsil edeceklerdir” dedi.

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Uslu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Adıyamanlılar Vakfı ile Adıyaman Dernekler Federasyonu’nun öncülüğünde gerçekleşecek Adıyaman Tanıtım Günlerinin çok bir organizasyon olduğunu söyledi. Uslu, “Adıyamanlılar Vakfı ve Adıyaman Dernekler Federasyonu ile organizasyonunun yanı sıra Adıyaman Valiliğimizin, Belediye Başkanlığımızın ve diğer STK kuruluşlarının da dahil olduğu Adıyaman Tanıtım Günleri çok büyük bir organizasyon. Oda olarak bugüne kadar yapılan tüm tanıtım günlerine ve faaliyetlerine katıldık. İnşallah 1-5 Aralık tarihinde gerçekleşecek Adıyaman Tanıtım Günleri’ne de katılacağız. Bu vesile ile bizleri ziyaret ederek davet etme inceliğinde bulunan ve her zaman gurur duyduğumuz Adıyamanlılar Vakfı Başkanı Ömer Özkartal, Adıyaman Dernekler Federasyonu Başkanı Hüseyin Sevinçtekin ve yönetimine teşekkür ediyorum”  diye konuştu

 

 

Etiketler:Atso, Haberler