Adıyaman
+19°C

Yük.: +20°

Düş.: +10°

Cu, 27.05.2016

Haberler

04
ATSO ile Adıyaman Üniversitesi İşbirliği Yapacak

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası ve Adıyaman Üniversitesi arasında sektörlerin sorunlarının üniversite-iş dünyası iş birliği kapsamında çözümüne ilişkin ‘ATSO Meclis ve Meslek Komiteleri ile Adıyaman Üniversitesi işbirliği sektör sorunlarını tespit etme ve çözüm önerilerini oluşturma toplantısı’ düzenlendi.


[Devamını oku...]

01
ATSO Meclis Üyeleri, Mali Destek Programı Hakkında Bilgilendirildi

İpekyolu Kalkınma Ajansı Adıyaman Yatırım Destek Ofisi tarafından Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Meclis üyelerine yönelik 2019 yılı Proje Destek Çağrısı hakkında bilgilendirme toplantısı düzenlendi.


[Devamını oku...]

28
2019 Yılı Birinci İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Vali Aykut Pekmez Başkanlığında Yapıldı

Yatırımcı kamu kurum ve kuruluşlarının ildeki projeleri hakkında bilgi almak ve kurumlar arası koordinasyonu sağlamak amacıyla 2019 yılı birinci dönem İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Adıyaman Valisi Aykut Pekmez Başkanlığında Türkiye Petrolleri Bölge Müdürlüğü Konferans Salonunda gerçekleştirildi.


[Devamını oku...]

25
ATSO’da Mesleki Yeterlilik Belgesi Sertifika Töreni Düzenlendi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) iştiraki olan MEYBEM A.Ş. işbirliğiyle gerçekleştirilen “Mesleki Yeterlilik Belgesi” sınavlarında başarılı olan kursiyerlere sertifikaları dağıtıldı.


[Devamını oku...]

23
ATSO Başkanı Uslu, İl İstihdam Toplantısına Katıldı

İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu 2019 yılı birinci toplantısı Adıyaman Valisi Aykut Pekmez Başkanlığında Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

23
6948 sayılı Sanayi Sicil Kanunu Hükümleri uyarınca; Sanayi ve Teknoloji Bakanlığımız sanayi siciline kayıtlı işletmelerin, YILLIK İŞLETME CETVELLERİ’n...

[Devamını oku...]

21
Başkan Uslu Ekonomi Şurası'na Katıldı

Türkiye Ekonomi Şurası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nun ev sahipliğinde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve ilgili Bakanların katılımıyla TOBB İkiz Kuleler'de gerçekleştirildi. Düzenlenen Ekonomi Şurası’nda Adıyaman’ı Ticaret ve Sanayi Odasını Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu temsil etti.


[Devamını oku...]

18
Adıyaman 3'üncü Gıda ve Yöresel Ürünler Fuarı Açıldı

Medya Trend Fuar ve Organizasyon Firması tarafından Odamıza ait Fuar ve Kongre Merkezinde 18-27 Ocak tarihlerinde düzenlenen Adıyaman 3. Gıda, Yöresel Ürünler, Hediyelik Eşya ve El Sanatları Fuarının açılışı yapıldı.

[Devamını oku...]

17
TOBB TÜRKİYE 100 Hk.
Sayın Üyemiz,   Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB), Odamıza gönderilen yazıda; TOBB öncülüğünde, Türkiye Ekonomi Politikaları Araş...

[Devamını oku...]

16
İKA 2019 Mali Destek Programları Tanıtımı Yapıldı

İpekyolu Kalkınma Ajansı aylık olağan yönetim kurulu toplantısı ve 2019 Mali Destek Programları tanıtım toplantısı Gaziantep Valiliği ev sahipliğinde gerçekleştirildi.


[Devamını oku...]

Sayfa 2 / 29İlk   Geri   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   
Yazdır