Adıyaman
+19°C

Yük.: +20°

Düş.: +10°

Cu, 27.05.2016

Haberler

10
Başkan Uslu, “Demokrasi ve Şehitler Mitingine” Katıldı

 Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu, bütün siyasi partiler ile her kesim ve her renkten vatandaşın katılımı ile Hükümet Meydanında düzenlenen “Demokrasi ve Şehitler” mitingine katıldı.

[Devamını oku...]

10
Başkan Uslu, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Yıldırım ile Bir araya Geldi

  Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, oda ve borsa başkanlarıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım’la bir araya gelerek, istişare toplantılarına katıldı.

[Devamını oku...]

10
Bölge Odaları Darbecilere Karşı Tek Yürek Oldu

 Gaziantep Ticaret Odası (GTO) önderliğinde oluşturulan "Bölgesel Kalkınmada Güçbirliği Platformu",  darbe girişimine karşı tek yürek oldu.

Bölgesel Kalkınmada Güçbirliği Platformu'nun 11'inci toplantısı, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası'nın ev sahipliğinde Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Kahramanmaraş, Antakya,  Kilis ve Osmaniye'nin ticaret ve sanayi odası başkanları ve kalkınma ajansları yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirdi.

[Devamını oku...]

10
Sivil Toplum Örgütlerinden Askeri Kalkışmaya Sert Tepki

 Askeriyenin içindeki bir grubun kalkıştığı ve vatandaşların karşı koyması sonucu başarısızlıkla sonuçlanan darbe girişiminin ardından Adıyaman’daki 14 sivil toplum kuruluşu bir araya gelerek darbelere karşı ortak metin açıkladılar.

[Devamını oku...]

01
Başbakanlık tarafından 25 Temmuz 2016 tarih ve 29781 Sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan 2016/18 sayılı Genelge ile 15 Temmuz Dayanışma kampanyası başla...

[Devamını oku...]

19
ATSO Yönetimi, Millet İradesine Darbe Girişimini Lanetledi

  Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası  (ATSO) Yönetim Kurulu, Cuma akşamı gerçekleştirilmek istenen darbe teşebbüsüne tepki göstermek amacıyla Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu’nun başkanlığında toplandı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'ne (TOBB) bağlı Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası düzenlediği açıklama ile darbe girişiminde bulunanlara tepki gösterdi.

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) içerisindeki bir grup askerin 15 Temmuz 2016 tarihindeki darbe girişimine Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası’ndan ortak tepki geldi. ATSO Yönetim Kurulu üyeleri, darbe girişimine tepkisini ortaya koymak amacıyla bildiri yayımladı.

[Devamını oku...]

11
Başkan Uslu’dan Darbe Girişimine Sert Kınama

  Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu, milletin iradesi ile seçilen hükümete yapılan darbe girişimini asla kabul etmediklerini ve kınadıklarını belirtti.

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu, yayınladığı mesajda darbe teşebbüsüne sert bir dille tepki gösterdi.

Başkan Uslu yaptığı yazılı açıklamada, “Milletimizin iradesine ve demokrasimize vurulmuş bu hançeri kabul etmiyoruz. Ülkemize ve milletimize karşı yapılan hain darbe girişimini tanımıyoruz” dedi. ​

[Devamını oku...]

01
 Albay Koyuer’den ATSO’ya Veda Ziyareti

 Adıyaman İl Jandarma Alay Komutanı Albay İbrahim Koyuer, Diyarbakır İl Jandarma Alay Komutanlığı görevine atanması münasebetiyle Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Mustafa Uslu’ya veda ziyaretinde bulundu.


[Devamını oku...]

16
 ATSO’dan Vali Erin’e “Hoşgeldiniz” Ziyareti
Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu, ve yönetim kurulu üyeleri Adıyaman Valiliğine atanan Vali Abdullah Erin’e hayırl...

[Devamını oku...]

09
 Vali Demirtaş’tan ATSO’ya Veda Ziyareti

 GEÇTIĞIMIZ HAFTA YAYINLANAN VALILER KARARNAMESI ILE ADANA VALILIĞINE ATANAN VALI MAHMUT DEMIRTAŞ, ADIYAMAN TICARET VE SANAYI ODASI (ATSO) YÖNETIM KURULU BAŞKANI MUSTAFA USLU’YU MAKAMINDA ZIYARET EDEREK VEDALAŞTI.

[Devamını oku...]

Sayfa 14 / 16İlk   Geri   7  8  9  10  11  12  13  [14]  15  16  İleri   Son   
Yazdır