Adıyaman
+19°C

Yük.: +20°

Düş.: +10°

Cu, 27.05.2016

Haberler


Haberler

 

14
“Amerika’ya Boyun Eğmeyeceğiz”

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu, doların yükselmesiyle ilgili olarak “Biz Türk milleti olarak Amerika’ya boyun eğmeyeceğiz. Moral ve motivasyonumuzu yüksek tutmamız lazım. Amerika’ya tabi olsaydık bugün tablo farklı olacaktı” dedi.


[Devamını oku...]

09
ATSO’dan TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na Ziyaret

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu, beraberindeki heyetle birlikte TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu TOBB ETÜ'de ziyaret etti.​​​​


[Devamını oku...]

08
CHP Milletvekili Tutdere ATSO’yu Ziyaret Etti

        Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adıyaman Milletvekili Av. Abdurrahman Tutdere, Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odasını (ATSO) ziyaret etti.

[Devamını oku...]

30
AK Parti İl Teşkilatı ATSO’yu Ziyaret Etti

             AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin ve il teşkilatı Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu’yu ziyaret etti.


[Devamını oku...]

27
ATSO ‘Etsiz Çiğ Köfte’nin Coğrafi İşaret Belgesini Aldı

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası’nın (ATSO) girişimleri ile tescil edilen ‘Adıyaman Etsiz Çiğ Köfte’nin “Coğrafi İşaret ve Tescil Belgesi” düzenlenen törenle verildi.  


[Devamını oku...]

27
Başkan Uslu, Milletvekili Yakup Taş’ı Ziyaret Etti

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu, AK Parti Adıyaman Milletvekili Yakup Taş’ı makamında ziyaret etti.


[Devamını oku...]

20
Başkan Uslu Gazetecilere Adıyaman Ekonomisini Anlattı

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Mustafa Uslu, Adıyaman’a Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen gazetecileri kentin ekonomisini anlattı. 

[Devamını oku...]

19
ASGEM’de Sona Doğru

Adıyaman'ın ekonomi meseleleri ile paydaşlar arası iletişim ve işbirliğini gerçekleştirmek ve yapılan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunmak amacıyla Ekonomi Koordinasyon Kurulu Toplantısı Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı Başkanlığında gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

14
Başkan Uslu’dan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.


[Devamını oku...]

14
Başkan Uslu, İTO’yu Ziyaret Etti

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Uslu, İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekib Avdagic ve Meclis Başkanı Öztürk Oran’ı İTO’da ziyaret etti.


[Devamını oku...]

Sayfa 4 / 18İlk   Geri   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   
Yazdır