Adıyaman
+19°C

Yük.: +20°

Düş.: +10°

Cu, 27.05.2016

Haberler


Haberler

 

12
Başkan Uslu, Ekonomi Koordinasyon Toplantısına Katıldı

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu, Başbakan Binali Yıldırım’ın açıkladığı ve Adıyaman’ında içinde yer aldığı Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi Cazibe Merkezleri Programı toplantısına katıldı.


[Devamını oku...]

12
ATSO’dan Teröre Lanet

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Uslu, İstanbul'da gerçekleştirilen hain terör saldırısını lanetledi.


[Devamını oku...]

09
ATSO Üyelerine Markalaşma Eğitimi Verildi

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası “Marka” bilincinin yaygınlaştırılması ve ilimizde markalaşma oranının arttırılmasıyla ilgili bilgi alışverişini arttırmak amacıyla ATSO’da “Markalaşma Bilinci ve Markalaşmanın Önemi” konulu eğitim düzenledi. 


[Devamını oku...]

08
 ATSO İhtiyaç Sahibi Öğrencileri Giydirdi

 Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) desteğiyle öğrencilere giysi yardımında bulundu.


[Devamını oku...]

07
 ADEKS’ten ATSO Başkanı Uslu’ya Ziyaret

 Adıyaman Eğitim, Kültür, Sanat, Gençlik ve Spor Kulübü Derneği (ADEKS) yönetimi, Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu’ya nezaket ziyaretinde bulundu.


[Devamını oku...]

30
 ATSO Başkanı Uslu, Ekonomiyi Değerlendirdi

 Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu, Türkiye’nin üzerinde çok ciddi oyunlar oynandığını belirterek dolardaki yükselişinde bilinçli ve suni olduğunu söyledi.


[Devamını oku...]

23
 Kamu-Üniversite-Sanayi İşbirliği Toplantısı Düzenlendi

AR-GE ve yenilikçilik kapasitesini artırarak ülke ekonomisinin gelişmesinde önemli bir yeri bulunan “Kamu-Üniversite-Sanayi” işbirliğini güçlendirmek ve yaygınlaştırmak üzere, kamu kurum ve kuruluşları ve sivil toplum kuruluşları arasında koordinasyon ve yönlendirme faaliyetleri yürütmek amacıyla kurulan “Adıyaman Kamu-Üniversite-Sanayi İşbirliği Planlama ve Geliştirme Kurulu” Vali Yardımcısı Yusuf Özdemir başkanlığında yapıldı.

[Devamını oku...]

15
 Bölgesel Kalkınmada Güç Birliği Platformu Kilis’te Topland

            Toplantıya konuşmacı olarak katılan Damla TAŞKIN (UNHCR Türkiye Yetkinlik Programları Müdürü) ve Aynur KUYTU’nun (Alman Kalkınma Bakanlığını Temsilen Sequa Projesi Türkiye Direktörü) sunumlarının ardında Suriyeli sığınmacılar ve bölgesel kalkınma projelerini değerlendirdi.


[Devamını oku...]

15
 ATSO’da Kredi Garanti Fonu Destekleri Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi

 Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde gerçekleşen toplantının açılış konuşmasını yapan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu, Kredi Garanti Fonuyla ilgili esnaf ve tüccarların bilgi sahibi olmaması nedeniyle bu toplantıyı düzenlediklerini söyledi. 

[Devamını oku...]

14
ATSO Yönetiminden ‘Hayırlı Olsun’ Ziyaretleri

 ATSO Başkanı Mustafa Uslu, Meclis Başkanı Mehmet Hanifi Bereket, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Eroğlu, yönetim kurulu üyeleri Zeynel Çelik, Kadir Aslan ve Nuri Günaydın ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Mete Kızılkaya ve Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Metin Alper’i tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi.

[Devamını oku...]

Sayfa 10 / 13İlk   Geri   4  5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  İleri   Son   
Yazdır