Adıyaman
+19°C

Yük.: +20°

Düş.: +10°

Cu, 27.05.2016

Haberler


25

Aralarında Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu, Meclis Başkanı M. Hanifi Bereket’in de bulunduğu ATSO delegeleri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım, Bakanlar ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katıldığı 23-24 Mayıs 2017 tarihleri arasında düzenlenen TOBB 73. Genel Kurulu’na katıldı. 81 ildeki oda ve borsa başkanları, genç ve kadın girişimcilerin davetli olarak katıldığı genel kurul iki gün sürdü.

Gerçekleşen Genel Kurul’a ATSO Başkanı Mustafa Uslu ve Meclis Başkanı M. Hanifi Bereket’in yanı sıra Genel Kurul Delegeleri Hamdi Doğan, Ramazan Çakmak, Bahri Şahin, Yönetim Kurulu Üyesi Kadir Aslan ve Genel Sekreter Naim Harputluoğlu katıldı.

İLK PROGRAM ANITKABİR ZİYARETİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 73. Genel Kurulu nedeniyle ŞUTSO delegeleri ile birlikte TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun başkanlığında TOBB Genel Kurul Başkanı, TOBB Yönetim Kurulu, Konseyler, oda, borsa başkanları ve delegeler Anıtkabir’i ziyaret ederek ilk programı geçekleştirdi.

İKİNCİ PROGRAM HİZMET ŞEREF BELGESİ VE PLAKET TÖRENİ

TOBB delegesi olarak 10 ve 20 yılını dolduranlara, son seçimlerden bu yana ahirete intikal eden Oda ve Borsa Başkanlarının ailelerine ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde Başkanlık yapmış olan Ali Coşkun’a Hizmet Şeref Belgesi ve Plaket takdim edildi. TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde yapılan törene Başbakan Binali Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, TBMM Eski Başkanı Cemil Çiçek, milletvekilleri ve TOBB delegeleri katıldı.

SON PROGRAM GENEL KURUL

TOBB’un 73. Genel Kurulu M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirildi. TOBB ETÜ Spor Salonu’nda gerçekleştirilen Genel Kurul’a Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yanı sıra Bakanlar, TOBB delegeleri,oda ve borsa başkanları, ŞUTSO delegeleri,  Genç ve Kadın Girişimciler Başkanları ile diğer davetlilerin katılımıyla TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesinde gerçekleştirildi. TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu Genel Kurul’un açılışında yaptığı konuşmada “ Zaman, daha güçlü Türkiye için, dayanışma içinde olma ve geleceğe odaklanma zamanı. Türkiye’nin yarınını, bugününden çok daha güzel yapma zamanı.” ifadesini kullandı.

Okunma Sayısı: 1850
resim
Yazdır