Adıyaman
+19°C

Yük.: +20°

Düş.: +10°

Cu, 27.05.2016

Haberler


09

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu, Adıyaman Gümrük Müdürlüğüne atanan İbrahim Uçar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu, Gümrük Müdürü İbrahim Uçar’ı yeni görevinden dolayı tebrik ederek başarılar diledi.

Adıyaman’dan ithalat ve ihracat yapan firmaların Gümrük Müdürlüğü ile ilişkilerinin daha da geliştirilmesi gerektiğine değinen Başkan Uslu, “İthalat ve ihracatın en önemli ayağı gümrüklerdir. Bu nedenle ilimizde Gümrük Müdürlüğünün aktif çalışması bizler için oldukça önemlidir. Hayalimizde olan bizimde yıllardır kentimize kurulmasını istediğimiz Gümrük Müdürlüğü'nü Adıyaman'a kazandırdık. Gümrük Müdürlüğü'nün Adıyaman için elzem olduğunu özellikle sanayici, tüccar, tacir için çok önemli olduğunu her fırsatta dile getirerek takipçisi olduk. Kent için önemli olan bir projeydi. Gümrük hizmetleri artık kentimizde veriliyor. Bu manada göreve yeni başlayan İbrahim Uçar beye teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Gümrük Müdürü İbrahim Uçar, ziyaret nedeniyle Başkan Mustafa Uslu’ya teşekkür ederek Gümrük Müdürlüğü olarak Adıyamanlı sanayici ve iş dünyasına en iyi hizmet verme çabasında olacaklarını kaydetti.

Okunma Sayısı: 2267
resim
Yazdır