Adıyaman
+19°C

Yük.: +20°

Düş.: +10°

Cu, 27.05.2016

Haberler


26

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Uslu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kayseri’de meydana gelen terör saldırısında yaralanan Adıyamanlı Berat Yılmaz ve İstanbul Beşiktaş’taki saldırıda yaralanan polis memuru Hasan Durmuş’u tedavi gördüğü hastanelerde ziyaret etti.

            Hain terör saldırısında gözünden ve çeşitli yerlerinden yaralanan 7 aylık asker Berat Yılmaz’ı tedavi gördüğü Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ziyaret eden ATSO Başkanı Mustafa Uslu, Yönetim Kurulu Üyeleri Kadir Aslan, Zeynel Çelik, Mahmut Dost ve Sıdık Erdal Aslan, gazi ve ailesine geçmiş olsun dileğinde bulundu. Başkan Uslu, ayrıca İstanbul Beşiktaş’taki bombalı saldırıda yaralanan ve Besni Devlet Hastanesinde tedavi altına alınan Polis memuru Hasan Durmuş’u ziyaret ederek gaziye ve ailesine geçmiş olsun dileklerini iletti.

            ATSO Başkanı Mustafa Uslu, “Kahraman Gazilerimizi ziyaret ettik, çok şükür durumları iyi. Olayda hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet diliyoruz. Biz hainlere karşı milletçe duruşumuzu belirtmek için buradayız. İş dünyası olarak ta bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da inşallah devletimizin, milletimizin, bayrağımızın yanında olacağımızı herkes bilsin. Çapulculara pabuç bırakmayarak dik duracağız, onları sevindirmeyeceğiz. Acımızı yüreğimize atıp yansıtmayacağız. Bu millet büyük bir millet. Geçmişte olduğu gibi bundan böyle de bu hainlere karşı gereken dersi vereceğiz. Yaptıkları tek şey kalleşçe tuzak kurmak. Ama bundan da bir şey elde edemeyeceklerini onlarda biliyorlar. Bu millet her zaman dik durdu, birlik olmayı öğrendi. Bunlar dış güçlerin maşası. Sadece eylemle değil ekonomiyle de ilgili bir şeyler yapmaya çalışıyorlar. Ama inşallah onda da muvaffak olamayacaklar. Acılarımızı yüreğimize gömüp bildiğimizden de geri kalmayacağız yine üreteceğimiz yine bayrağımızı Allah’ın izniyle yere düşürmeyeceğiz. ATSO olarak askerimize geçmiş olsun diyoruz. Rabbim bu acıları milletimize yaşatmasın” 

Okunma Sayısı: 2405
resim
Yazdır