Adıyaman
+19°C

Yük.: +20°

Düş.: +10°

Cu, 27.05.2016

Haberler


07

Adıyaman Eğitim, Kültür, Sanat, Gençlik ve Spor Kulübü Derneği (ADEKS) yönetimi, Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

Kısa adı ADEKS olan Adıyaman Eğitim, Kültür, Sanat, Gençlik ve Spor Kulübü Derneği yönetim kurulu üyeleri, ATSO Başkanı Mustafa Uslu’yu ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgiler verdiler.

Ziyarette, daha önce ATSO Başkanı Mustafa Uslu’nun ziyaret ettiği dernek yönetimi olarak iadeyi ziyarette bulunduklarını dile getiren ve ADEKS’in faaliyet alanı ve çalışmaları hakkında bilgi veren yönetim kurulu başkanı Fikret Keleş, ADEKS’in 15 değişik komisyonda toplamda yaklaşık 150 dernek üyesi gönüllü ile çalışmalarını gerçekleştirdiğini ifade etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ATSO Başkanı Mustafa Uslu, dernek üyelerine teşekkür etti. Sivil toplum kuruluşlarının önemli bir misyonu olduğunu belirten Başkan Uslu, şunları söyledi; “Kentlerin kalkınmasında sivil toplum kuruluşlarına önemli görevler düşmektedir. Dernek olarak sizde bu alanda güzel çalışmalar yapabilirsiniz. Özellikle gençlik adına çalışmalar yapacak olmanızda sevindiricidir. Gençlerimiz bizi geleceğe taşıyacaktır. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum” 

Okunma Sayısı: 2114
resim
Yazdır