Adıyaman
+19°C

Yük.: +20°

Düş.: +10°

Cu, 27.05.2016

Haberler

Entries for Aralık 2016

12
Başkan Uslu, Ekonomi Koordinasyon Toplantısına Katıldı

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu, Başbakan Binali Yıldırım’ın açıkladığı ve Adıyaman’ında içinde yer aldığı Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi Cazibe Merkezleri Programı toplantısına katıldı.


[Devamını oku...]

12
ATSO’dan Teröre Lanet

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Uslu, İstanbul'da gerçekleştirilen hain terör saldırısını lanetledi.


[Devamını oku...]

09
ATSO Üyelerine Markalaşma Eğitimi Verildi

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası “Marka” bilincinin yaygınlaştırılması ve ilimizde markalaşma oranının arttırılmasıyla ilgili bilgi alışverişini arttırmak amacıyla ATSO’da “Markalaşma Bilinci ve Markalaşmanın Önemi” konulu eğitim düzenledi. 


[Devamını oku...]

08
 ATSO İhtiyaç Sahibi Öğrencileri Giydirdi

 Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) desteğiyle öğrencilere giysi yardımında bulundu.


[Devamını oku...]

08
SAYIN ÜYEMİZ 08.12.2016 Perşembe günü saat 14:00'de Odamızda Markalaşma (Markalaşma Bilinci ve Markalaşmanın Önemi) konulu eğitim düzenlenecektir. Ka...

[Devamını oku...]

07
 ADEKS’ten ATSO Başkanı Uslu’ya Ziyaret

 Adıyaman Eğitim, Kültür, Sanat, Gençlik ve Spor Kulübü Derneği (ADEKS) yönetimi, Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu’ya nezaket ziyaretinde bulundu.


[Devamını oku...]

02
SAYIN ÜYEMİZ; YENİ TEŞVİK YASASI KAPSAMINDA ADIYAMAN’DA CAZİBE MERKEZLERİ ARASINDA YER ALMAKTADIR.CAZİBE MERKEZLERİ PROGRAMI KAPSAMINDA VERİLEBİLECEK...

[Devamını oku...]

Sayfa 2 / 2İlk   Geri   1  [2]  İleri   Son   
Yazdır